Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Terramite

HP 365 Summon 505
EXP 160 Convince 505
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka Melee, zatruwa
Wrażliwy Odgłosy Zrp zrp!
Loot Terramite Egg (Normalnie), Terramite Legs (Normalnie), Terramite Shell (Rzadko), 0-23 Gold Coins
Opis Terramity, podobnie jak ich mniejsi kuzyni - termity to stworzenia zamiłowane w drewnie. Niestety ich apetyt nie ogranicza się tylko do drewna, a obejmuje również żywe istoty oraz wszelkiego rodzaju ludzkie dobytki. Biorąc to pod uwagę oraz wliczając ich wieczne nienasycenie, zniszczenia powodowane przez kolonie terramitów potrafią być przeogromne. Zarówno dla orków jak i jaszczuroludzi terramity są przysmakami.
Zazwyczaj terramity są zadowolone z tego co znajdują w podziemiach, jednakże jeżeli kolonia zaczyna głodować, wysyłani są zwiadowcy w poszukiwaniu żyźniejszych terenów. Gdy już takowe tereny się znajdą, terramity pochłaniają wszystko, co na nich znajdą. Pechowi ciekawscy, którzy interesują się ich życiem i prowadzą badania w okół ich kopców, szybko dowiadują się o ich wrogim nastawieniu do wszelkich intruzów.
W odróżnieniu od innych insektów, żyją w społeczeństwie dość zgeneralizowanym, bez podziału na pracowników oraz wojowników. Nie posiadają również królowej. Utrudnia to znacznie wytępienie koloni. Niewiadomą jest co, zamiast królowej, dzieli i rządzi kolonią. Najprawdopodobniej terramity nie potrzebują przywódcy aby działać skutecznie i efektywnie.
Występowanie Zao
Taktyka