Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

The Horned Fox

HP 265 Summon Niemożliwe
EXP 300 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne zatruwa, przywołuje 0-? (Minotaur Guard, Minotaur Archer, Minotaur Mage), znika, leczy się
Częściowo odporny na Walka w zwarciu i na dystans(bełty)
Wrażliwy Odgłosy I'll be back!, Catch me, if you can!
Loot Combat Knife (Normalnie), Sword (Normalnie), Mace (Normalnie), Axe (Normalnie), Hatchet (Normalnie), Double Axe (Normalnie), Chain Armor (Normalnie), Brass Armor (Normalnie), Scale Armor (Normalnie), Leather Legs (Normalnie), Chain Legs (Normalnie), Chain Helmet (Normalnie), Brass Helmet (Normalnie), Soldier Helmet (Normalnie), Plate Shield (Normalnie), Battle Shield (Normalnie), Wand of Cosmic Energy (Normalnie), Bronze Amulet (Normalnie), Shovel (Normalnie), Fishing Rod (Normalnie), Crossbow (Normalnie), Bolt (Normalnie), Dwarven Helmet (Normalnie), Meat (Normalnie), Minotaur Leather (Normalnie), Nose Ring (Zawsze), Torch (Normalnie), Bag (Normalnie), 0-14 Piercing Bolt (Normalnie), Strong Health Potion (Normalnie), 0-2 Minotaur Horn (Normalnie), Piece of Warrior Armor (Normalnie), 0-74 gold
Opis Rogaty Lis jest jednym z dowódców minotaurowych hord, dawniej można go było czasami spotkać na placu przed północnym szczytem małej fortecy minotaurów, niedaleko kopalń krasnoludów, na które rogate bestie pod jego dowództwem organizowały najazdy i grabiły co popadnie. Rogaty Lis jest przebiegłym oponentem, nie ma najmniejszego zamiaru walczyć sam na sam z ofiarą, toteż w ciągu walki wzywa swoich podwładnych wojowników, kuszników, a także magów. Zadufany w sobie minotaur walczy do samego końca, a dzięki jego próżności, jego pogromca na pewno znajdzie przy nim ozdóbkę, która interesuje zabójcę z Goromy.
Występowanie Wieża minotaurów w okolicach Kazordoon.
Taktyka The Horned Fox zamieszkuje Wieżę Minotaurów w pobliżu Kazordoon. Niestety rzadko można go tam spotkać, gdyż pojawia się w losowych odstępach czasu. Kiedy już przyjdzie nam zmierzyć się z tym stworem nie będzie łatwo. Maksymalne obrażenia zadawane przez tego potwora to około 100 punktów życia na turę, więc dla odpowiednio przygotowanego wojownika nie powinien stanowić problemu. Utrudnieniem może być to, iż zawsze występuje w towarzystwie Minotaura Maga, 2 Minotaurów Guard?ów i dwóch Minotaurów Archer?ow. Dobrze jest więc zaopatrzyć się w Stealth Ring lub użyć czaru Invisible, dzięki czemu będziemy widoczni jedynie dla Minotaura Maga i samego bossa. Zamiennikiem może być runa Great FireBall, szczególnie dla magów i druidów. Rycerze powinni używać czaru Groundshaker. Dobrym pomysłem jest także używanie czaru Exori, gdyż boss ten potrafi stać się niewidzialny. Paladynom zaleca się tak jak magom ? runę GFB bądź czar Divine Caldera . W razie nieposiadania Premium Account i tym samym niemożności użycia wyżej wymienionych czarów oraz braku run Great FireBall w plecaku odpowiednim zachowaniem jest ucieczka do rogu. Dzięki temu unikniemy choć części obrażeń. Skakanie po schodkach nie wiele zdziałamy, gdyż stworzenie to potrafi się leczyć. Jako łup kreatura ta pozostawia bardzo cenny i poszukiwany przez wielu graczy Nose Ring, potrzebny do zrobienia jednego z dodatków do Assassin Outfit.

Obrazek