Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Vampire Bride

HP 1200 Summon Niemożliwe
EXP 1050 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy Kneel before your Mistress!; Dead is the new alive..
Loot Boots of haste (Bardzo rzadko), Emerald Bangle (Bardzo rzadko), Moonlight Rod (Normalnie), 0-2 Small Diamond (Rzadko), Mysterious Voodoo Skull (Bardzo rzadko), Strong Health Potion (Normalnie), Strong Mana Potion (Normalnie), Hibiscus Dress (Rzadko), Flower Bouquet (Bardzo rzadko), Blood Goblet (Bardzo rzadko), Rusty Armor (rzadka) (Bardzo rzadko), Vampire Teeth (Normalnie), Blood Preservation (Normalnie), Leather Whip (Rzadko), 0-150 gold, 0-2 Platinum Coins
Opis Legenda głosi, że w Yalahar miał odbyć się największy ślub tamtejszych czasów. Na ślubnym kobiercu stanęło dwadzieścia par. Podczas odmawiania przysięgi grupa wampirów z mrocznego zamku Vengoth porwała wszystkie panny młode. Każda z nich została ugryziona przez przywódcę grupy, Armeniusa. Po przeobrażeniu stały się silniejsze niż zwykłe wampiry. Kieruje nimi żądza zemsty. Jeżeli na swojej drodze spotykają pojedynczego podróżnika, nie zabijają go, a wydają na pożarcie sługom. Gdy na ich drogę wstąpi para, z niepohamowaną wściekłością rzucają się na nią rozszarpując. Atakują również samotne podróżniczki, którym zazdroszczą urody, bo same ją straciły w wyniku ukąszenia.
Wampiry te są także świetnie wyszkolone we władaniu magią. Wytwarzają energetyczne ładunki, którymi ciskają w furii wściekłości. Młodzi podróżnicy powinni mieć się na baczności, gdyż spotkanie z nimi może zakończyć się nieprzyjemną śmiercią.
Występowanie Vampire Castle w Vengoth.
Taktyka Vampire Bride to potwór występujący w okrutnym zamku na wyspie Vengoth. Potrafi zadać obrażenia przekraczające 500 punktów życia na turę. Często mówi się o nim, że to silniejsza wersja zwykłego Vampira, ze względu na większą ilość życia, doświadczenia oraz zadawanych obrażeń. Podobnie jak poprzednik, jest wrażliwy przede wszystkim na ogień i świętość, aczkolwiek energia i lód też mu szkodzi. Kolejnym minusem jest występowanie w grupie, przez co walka z nim może być nie lada kłopotem. Atakuje zarówno w zwarciu, jak i na dystans i nigdy nie ucieka. Rycerz wybierający się na polowanie powinien posiadać minimum 70 poziom, bardzo dobre umiejętności walki i duże zapasy fluidów. Paladyn z podobnym poziomem, najlepszą dostępną bronią oraz utrzymując największy możliwy dystans szybko się z nim rozprawi. Druid i Mag mogą bić go zarówno z czarów, jak i z run. Lepszym sposobem jest bicie z np. Great Fireball Rune na początku, aby wyczyścić expowisko, a następnie atakować zwykłymi zaklęciami. Jednakże, aby wyjść z miejsca polowania z zyskiem, dobrze jest wybrać się w grupie, minimum bloker + osoba atakująca, najlepiej druid, który może walczyć z monstrum i leczyć knighta. Kreatura ta jest często obiektem łowów ze względu na dobre przedmioty, które pozostawia on sam oraz potwory z jakimi występuje.

Obrazek


Voniek