Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Worker Golem

HP 1470 Summon Niemożliwe
EXP 1250 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne rzuca gwoździami Nail, leczy się
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy INTRUDER ALARM! ; klonk klonk klonk.
Loot War Hammer (Bardzo rzadko), Might Ring (Bardzo rzadko), Life Crystal (Bardzo rzadko), 0-2 Small Diamond (Bardzo rzadko), Iron Ore (Bardzo rzadko), Spiked Squelcher (Bardzo rzadko), Berserk Potion (Bardzo rzadko), Great Health Potion (Rzadko), Great Mana Potion (Rzadko), Great Spirit Potion (Bardzo rzadko), 0-2 Gear Wheel (Bardzo rzadko), 0-5 Nail (Normalnie), Rusty Legs (Bardzo rzadko), Bonebreaker (Bardzo rzadko), Crystal Pedestal (Bardzo rzadko), Rusty Armor (rzadka) (Rzadko), Gear Crystal (Rzadko), Diapason (Bardzo rzadko), 0-140 gold
Opis W dawnych czasach, Worker Golemy były wykorzystywane jako lokaje bogatych mieszczan. Bardzo oddane i wierne swojemu panu, budziły wielki podziw. Zrobione głównie ze stopu metali oraz magicznych artefaktów były niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Niestety, czas ich nie oszczędzał i pomimo swojej trwałości zaczęły ulegać niszczącej siły rdzy. Alchemicy wynaleźli sposób ich konserwacji, jednak był on bardzo drogi i tylko niewielu mogło sobie pozwolić na taki zabieg. W końcu wielka fabryka golemów upadła, a te, które się ostały popadły w ruinę. Część z nich odkryła magiczne kamienie mając zdolność odnowy ich zniszczonych konstrukcji.
Teraz, kiedy odzyskały swoje dawne siły podzieliły się na dwie grupy. Pierwsza z nich pracuje w spokoju w starych fabrykach. Drudzy, kierowani chęcią zemsty atakują co jakiś czas mieszkańców zostawiając wiadomości, że jeszcze tu wrócą, aby zniszczyć wszystkich tych, którzy ich porzucili.
Występowanie Factory Quarter.
Taktyka Worker Golem to dawna maszyna budownicza występująca w Yalahar. Niegdyś pomocna i oddana mieszkańcom, po wielkim wybuchu wraz z innymi golemami ukryła się w dawnych fabrykach broniąc swojego życia i dobytku. Często mylony z Damaged Worker Golem?em, ze względu na identyczny wygląd. Nie wolno dać się zwieść! Jest od niego o wiele silniejszy i posiada więcej punktów życia. Gdy ktokolwiek ośmieli się zbliżyć do nich, natychmiast podbiegają zadając ciosy ponad 300 punktów na turę. Na nasze szczęście jest wrażliwy na ogień i energię. Wybierając się na polowanie, dobrze jest mieć przekroczony poziom 40. Trzeba uważać, gdyż występują one w grupach, przez co łatwo jest o śmierć. Rycerz z dobrymi umiejętnościami posługiwania się daną bronią (co najmniej 75/75) zabije go bez problemu. Paladyn z podobnym poziomem co knight oraz skillem 70 w walce na dystans szybko odeśle go w zaświaty. Mag używając różdżki elektryzującej i czaru Energy Strike pokona go z łatwością. Druid nie posiada różdżek żywiołu energii, więc musi zadowolić się samym czarem pola elektryzującego, jednakże wystarczy to, aby skończyć z bestią raz na zawsze. Często zabijany pomimo stosunkowo słabych rzeczy, jakie zostawia, ponieważ dodaje sporo punktów doświadczenia.

Obrazek


Voniek