Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

HP 500 Summon Niemożliwe
EXP 280 Convince Niemożliwe
Odporny na Specjalne wysysa manę
Częściowo odporny na Walka
Wrażliwy Odgłosy Mst.... klll....; Whrrrr... ssss.... mmm.... grrrrl; Dnnnt... cmmm... clsrrr....; Httt.... hmnnsss....
Loot Mace (Normalnie), Battle Hammer (Normalnie), Halberd (Normalnie), Simple Dress (Bardzo rzadko), Brass Helmet (Normalnie), Steel Helmet (Normalnie), Life Ring (Rzadko), Mana potion (Rzadko), Torch (Normalnie), Rusty Armor (zwykła) (Normalnie), Half-Eaten Brain (Normalnie), 0-64 gold, Rotten Meat
Opis Nekromanci znają wiele form zombifikacji. Istnieją napoje, czary, a nawet urządzenia do podnoszenia martwych, aby służyć swoim panom. Mimo że jest to dość łatwy proces, to prawdziwą sztuką jest uzyskać nad Zombie kontrolę. Kreatury te nie mają żadnej inteligencji, potrafią jedynie naśladować swojego pana ? kiedy on atakuje, oni również, kiedy on śpi, one też śpią. Pomimo faktu, że są nieżywe tak samo jak ludzie ciało ulega rozkładowi powolnie przekształcając się w szkielety. W czasach świetności przez Yalahar przeszła plaga Zombie, którzy prawdopodobnie zrodzili się poprzez wypicie zatrutej wody. O zatrucie oskarżono wtedy alchemików, jednak ci skutecznie się wyparli. Zombie szybko zlikwidowano, jednak winowajca do dziś nie został odnaleziony.
Występowanie Cemetery Quarter, Vampire Castle (Vengoth).
Taktyka Zombie to krwiożercza bestia zamieszkująca cmentarze Yalahar oraz mroczny zamek Vengoth. Jest bardzo zbliżony stylem walki do Crypt Shambler?a. Atakuje w zwarciu zadając ciosy ponad 170 punktów na turę. Odporność na większość żywiołów (za wyjątkiem ognia) czyni go trudnym przeciwnikiem. Jednakże, postacie powyżej 35 poziomu powinny sobie z nim poradzić. Knight odciągając jednego od grupy (często występuje w towarzystwie Necromancer?a bądź Vampire?a) szybko się z nim rozprawi. Paladyn podobnie ? wyprowadza pojedynczego potwora na pusty obszar, a następnie wysyła go w zaświaty. Używając czarów zadających obrażenia od ognia, sorcerer i druid zakończą jego żywot na wieki. Monstrum to jest nieopłacalne na dłuższe polowania ze względu na słabe rzeczy, jakie pozostawia po śmierci.

Obrazek


Voniek