Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Dragon Lair by BaxCrow

Dragon Lair - mistyczne miejsce narodzin smoków, które władają tym terenem. Tylko naprawdę potężni wojownicy i magowie potrafią stawić czoła tamtym stworom. Po przez niebezpieczne skały i podziemia przebijają się potężne ryki "Groarrrrrrr", które potęgują nasz strach, lecz pokonanie tych potężnych bestii jest wielką chwałą i może zostać nagrodzona fantastycznymi rzeczami niezbędnymi dla potężnych graczy.

Zacznijmy od tego jak dostać się na Dragon Lair. Wielu ludziom sprawia to kłopoty bo droga jest dosyć skomplikowana.

Drogę na D Lair zaczynamy u progu drzwi Venore. Aby przedostać się przez gęste trawy będziemy potrzebowali Machete, którą można kupić w sklepie w Venore.
1.


2.[Po drodze parę Skorpionów]

3.

4.

5.[Nie zapomnieć o 3 Parcelach lub Levitate]

6.[Dosyć dużo Skorpionów, trzeba mieć mane na Antidote]

7.


Teraz czeka nas chyba najgorsza część drogi do D Lair mianowicie duuuuużo ogni, można tak je ominąć, aby stracić conajwyżej 300 hp.
8.

9.

10.


No i w końcu jesteśmy na Dragon Lair!!! [Czerwone okręgi zaznczają wyjścia]

1 poziom górny


2 poziom górny. Przy DL'u trzeba bardzo uważać, aby po wejściu po schodach nie był zaraz obok Ciebie, ponieważ jego kombo jest zabójcze

3 poziom górny


1 poziom podziemny. Teraz niebezpieczne podziemia D Lair, które są bardzo tajemnicze.


2 poziom podziemny. Ten DL moim zdaniem jest trudniejszy, bo choć jest dalej od schodów to jest w towarzystwie jednego smoka co bardzo utrudnia nam bezpieczne poruszanie, więc najlepszą metodą dla postaci magicznych będzie "góra i dół", dla Najta myślę, że można by było z Druidem wejść na cało.


W tym miejscu najlepiej lurować pojedynczo, bo jeśli wchodzisz do komnaty drag obok cię może zauważyć i będziesz miał podwójne towarzystwo.


Tutaj jest spokojnie myślę


Z tym DL'em tak samo jak wcześniejszy


No i na koniec najtrudniejszy resp na całym Dragon Lair. W porywach można natrafić nawet na 2 DL'E!!! Więc warto lurować pojedynczo!!!To już końcówka mojego poradnika dla Was, który mam nadzieje się przyjmie i będzie wam bardzo pomagał w zaplanowaniu Hunta lub Expa.
Bardzo proszę o komentowanie i jeśli widzicie błedy w Mapkach proszę o tym mnie powiadomić.

Na koniec uniwersalny podział respa na D Lair oraz w jakim miejscu można zostawić label lub list, a także gdzie można potrzymać lootbaga.


Więc poprawki gotowe.
Pozdro
Bax Crow