Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Abonament krok po kroku

Jest nowa metoda płatności, która sprawia tyle problemów i tworzy tak wiele pytań. Pojawiła się prośba o stworzenie poradnika, tak więc umieszczę tutaj podstawowe informacje o abonamencie.

W związku z tym, że dla większości manual jest obcy, zacznijmy od tego jak zamówić abonament.

Abonament jest umową, która zobowiązuje nas do automatycznego obciążenia twojej karty kredytowej, na podstawie zamówienia o dostarczaniu nowego czasu Premium. Możesz wybrać Abonament tylko dla swojego własnego konta. Zależnie od zamówionego czasu Premium, pobierzemy opłatę z twojej karty kredytowej za zamówiony czas od początku trwania czasu Premium, aż do jego końca. Będziesz informowany poprzez e-maile o kontynuacji twojego Abonamentu za każdym razem, kiedy zdecydujesz się na zapłatę za nowy czas trwania Premium. Powiadomienie będzie wysłane zanim pobierzemy pieniądze z twojego konta. W każdej chwili możesz zrezygnować z bieżącego Abonamentu, logując się na swoje konto na Tibia.com. Informacja o zakończeniu Abonamentu nie będzie miała wpływu na wniesioną zapłatę.


Aby wybrać abonament, zaloguj się na stronie www.tibia.com i w zakładce „Billing Information” swojego konta wybierz opcję "Add Premium Time".1. Typy zamówień.
Wybierając opcję „Add Premium Time” musisz zaznaczyć, czy chcesz zamówić pojedynczy czas trwania Premium czy też wybrać Abonament. Zaznaczenie opcji " Subscription" służy zamówieniu Abonamentu.2. Typy zapłaty.
Tutaj możesz wybrać, jaką kartą kredytową chciałbyś zapłacić. W tej chwili możesz wybierać pomiędzy kartami: Visa, MasterCard i American Express. Gracze z Francji dodatkowo mogą płacić kartą Carte Bleue. Natomiast gracze, którzy nie posiadają karty kredytowej, powinni wybrać inne dostępne metody, którymi zapłacą za konto Premium za pośrednictwem Internetu.3. Dane osoby zamawiającej.
W górnej części strony powinieneś wybrać, za którą opcją pobierzemy opłatę z twojej karty kredytowej- o 90 czy o 30 dni. Następnie wpisz numer i datę ważności swojej karty kredytowej. Zostaniesz poproszony o wpisanie swojego kodu weryfikacji. Jeżeli nie wiesz, co wpisać, kliknij w zakładkę "Info". W końcowym etapie wpisz imię i nazwisko właściciela karty, które są widoczne na karcie. Szczególne litery typu "ä", e, lub "ł" nie będą akceptowane. Prosimy o zastąpienie ich odpowiednimi literami (np. ä=ae; e=e; ł=l).
Zostaniesz poproszony o wpisanie informacji, takich jak: twój adres, kod pocztowy, nazwa miasta, państwa oraz twój adres e-mailowy. Kliknij w przycisk "Continue”, aby wprowadzić owe dane.4. Weryfikacja.
Zanim podejmiesz kolejny krok, sprawdź ponownie, czy wpisałeś prawidłowo swoje dane. Z powodów bezpieczeństwa tylko 4 ostatnie cyfry twojej karty kredytowej będą widoczne. Jeżeli będziesz miał pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, zaakceptuj Extended Tibia Service Agreement i Tibia Privacy Policy, zaznaczając odpowiednie pole. Przycisk "Submit" zakończy proces zamówienia.

5. Rezultaty zamówienia.
Na ostatniej stronie możesz zobaczyć, czy twoje zamówienie zostało zaakceptowane. Otrzymasz numer referencyjny twojego zamówienia. Dodatkowo, będziesz otrzymywał stosowne informacje poprzez wiadomości e-mail. Jeżeli czas Premium nie będzie dostępny w danym momencie, prosimy, abyś nie zamawiał ponownie czasu Premium, ponieważ w następstwie będziesz musiał zapłacić za dwa. Uzbrój się w cierpliwość i poczekaj, zanim twoje zamówienie dojdzie i zostanie zrealizowane. Zależnie od wybranej metody zapłaty, ale i również od twojego miejsca zamieszkania, może to zająć 24 godziny od momentu zaksięgowania zapłaty. Prosimy, abyś zanotował swój numer referencyjny, ponieważ będzie ci potrzebny podczas ewentualnych próśb dotyczących twojego zamówienia.Będę wdzięczna za ss do 4 i 5 punktu

Jak znowu będę się nudzić, odpowiem na wciąż powtarzające się pytania, które pojawiały się w innych tematach - zrobię faq. xD

Obecnie po więcej informacji możecie zajrzeć TU .