Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

4.6 Osiągnięcia


4.6 Osiągnięcia
4.6.1 Co to są osiągnięcia?

Osiągnięcia to dodatkowe cele, które można osiągnąć podczas gry w Tibie. W odróżnieniu od zadań, osiągnięcia nie dają punktów doświadczenia lub przedmiotów, lecz chwałę i poszanowanie. Jest to świetny sposób na porównanie się z innymi graczami bez walki i pokazanie dotychczasowych sukcesów w grze. Lista wszystkich osiągnięć które można zdobyć, znajduje się w dziale biblioteki. Jednakże istnieją również tajne osiągnięcia, które musicie odkryć sami. Nie ma informacji o takich osiągnięciach na naszej stronie. Miej oczy szeroko otwarte! Wskazówki można złapać w grze i na forum. Gdy zdobędziesz osiągnięcie, zostanie wyświetlony stosowny do niego komunikat.


4.6.2 Osiągnięcia - stopnie i punkty

W zależności od poziomu trudności, osiągnięcia podzielone są na różne klasy. Można je zdobyć za głaskanie niedźwiedzia, jak i również za trudniejsze – takie jak Annihilator. Im jest ono trudniejsze, tym więcej punktów za nie dostaniesz. 300 graczy na każdym świecie z największa liczbą punktów za osiągnięcia jest na liście najlepszych. Innym sposobem na sprawdzenie osiągnięć, jest odwiedzenie strony postaci.

Osiągnięcia są oznaczone w zależności ich stopnia trudności :

Stopień 1: 1-3 punkty

Stopień 2: 4-6 punkty

Stopień 3: 7-9 punkty

Stopień 4: 10 punktów


4.6.3 Jak wyświetlić osiągnięcia?

Ile jest warte dobre osiągnięcie, jeżeli nikt o nim nie wie? Pokaż 5 swoich najbardziej imponujących osiągnięć na stronie postaci. Wszystkie osiągnięcia możesz znaleźć na stronie swojego konta w sekcji postaci. Kliknij „Edit”, a na dole strony znajdziesz wszystkie osiągnięcia (również tajne) zdobyte na tym koncie. Osiągnięcia, które nie udało ci się jeszcze odblokować, zaznaczone są na szary kolor. Możesz wybrać do 5 osiągnięć do wyświetlenia na stronie swojej postaci. Aby to zrobić, po prostu zaznacz je. Pamiętaj, że możesz wyświetlić również te osiągnięcia, które zostały zdobyte innymi postaciami , lecz muszą one być na tym samym koncie. Dodatkowo, każdą postacią możesz wyświetlać różne osiągnięcia.