Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Bagna wokół Venore

Wokół Venore, na bagnach położone jest wiele ciekawych miejsc, takich jak jaskinie Trolli czy Bonelordów. Siedlisko smoków znajduje się na południowy-wschód od Venore, i jest jednym z największych i najbardziej znanych miejsc, gdzie przebywają Dragony i Dragon Lordy. Droga do tego miejsca jest długa, aby tam dojść będziesz musiał zmierzyć się z trującymi Skorpionami. Wejście znajduje się w otworze niedaleko na północ od zachodniej bramy Venore.

Black Knight`s Villa znajduje się na północno-wschodnich bagnach, jest domem Black Knighta, który znajduje się w podziemiach. Ci, którzy go pokonają dostaną w zamian jego skarby. W Venore słyszano, że w podziemiach grasują Bonelordy, o czym można przeczytać na pergaminach, które znajdują się nieopodal lub w środku Villi.

Shadowthorn jest największym siedliskiem elfów w całej Tibii. Znajduje się na południowy-wschód od Venore. Głównych pomieszczeń bronią Elfy oraz Elfy Scouty. Występują tam również Elfy Arcanisty w głębszych jaskiniach. Ponadto, można tam spotkać Dragona, Ghoula, Demon Skeletona oraz Cyklopy.


Legenda

OznaczenieOpis
1Bramy Venore
2Kryjówka Szamana Orków
3
Venore Bridge
4Dom opanowany przez bagienne Trolle
5
Jaskinia Bonelordów
6Venore Dragon Lair
7Black Knight's House
8Bagna Green Claw
9Shadowthorn - Forteca Elfów