Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Okolice Carlin

Na zachód od Carlin znajduje się Ghostland, który jest głównie krainą nieumarłych. Można dostać się tam tylko przez podziemia. Zastawione są tam różne pułapki, takie jak jaskinia z Giant Spiderem. Na północny-zachód znajduje się łódź kursująca na Ice Islands, czyli Foldę, Senję oraz Vegę. Nawet Amazonki zasiedliły się przy brzegu, na północ od miasta kobiet.

Fields of Glory to obszar, który znajduje się na północ od Carlin. Jakiś czas temu stoczyła się tam poważna bitwa między ludźmi a rasą orków. Ludzie wygrali, miasto zostało ocalone a orki wróciły z powrotem do ich fortecy. Poniżej Fields of Glory zbudowany jest labirynt, który zamieszkuje wiele stworzeń, co sprawia, że jest to dobre miejsce do polowań dla wojowników z niższym poziomem doświadczenia.

Northport znajduje się na północny wschód od Carlin. To mała wioska znana z rybołówstwa. Zapytaj Marlene o pogłoskach, które krążą wśród ludzi o wsi. Northport może wyglądać na opuszczone, lecz jest nieraz wykorzystywane do zabijania kurczaków, łowienia ryb oraz do wykonywania zadań.


Legenda

OznaczenieOpis
GhostlandKraina nieumarłych
Fields of GloryPola Chwały, a pod nimi rozległe podziemia.
1
Statek który kursuje na Isle of Kings, NPC Dalbrect
2Królicza nora, przejście do Ghostland
3
Magiczny krąg, w pobliżu wzgórze z Wyvernami
4Prom kursujący na Ice Islands
5Obozy Amazonek
6Największy z magicznych kręgów, NPC Humphrey