Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Okolice Kazordoon

W pobliżu Kazordoon znajduje się wiele ciekawych miejsc do polowań. Na północ znajduje się góra o nazwie Femor Hills. Głównie występują tam takie kreatury, jak Gobliny, Cyklopy, Hunterzy oraz Demon Skeleton. Ponadto, nieraz Orkowie robią najazd niedaleko wieży Whitewatch.

Paradox Tower jest ciekawym miejscem, można je znaleźć w skale na zachód od Kazordoon. Wieża ta została zbudowana przez człowieka, który chciał zostać bogiem. Niektórzy twierdzą, że był uczniem wielkiego nekromanty - Goshnara. Spędził tam część swojego życia próbując znaleźć sposób, jak oszukać śmierć. Nie mógł uniknąć śmierci jego ciała, lecz jego dusza dalej błąka się po tych terenach. Poszukiwaczom przygód oferuje wielkie bogactwo, w zamian za rozwikłanie wielu zagadek i łamigłówek. Nawet wejście na wieżę jest zagadką.

Przy zachodniej skale kanionu Kazordoon Krasnoludzi wybudowali swoje kopalnie. W tych miejscach będziesz mógł przede wszystkim znaleźć wszystkie rodzaje Krasnoludów, lecz głęboko pod ziemią nieraz występują tam inne rodzaje stworzeń. Jeden z tuneli prowadzi z kopalni do Mount Sternum. Kopalnie mają w sobie wiele tajemnic, np. Bazyliszek czy różnorakie zadania do wykonania. Parowiec znajduje się głęboko pod ziemią, pod miastem Kazordoon.


Legenda

OznaczenieOpis
1Dwarven Bridge
2Górski kanion, w którym może czaić się Smok
3
Droga do Kazordoon
4Tylnie wejście do Kazordoon - droga na farmy
5
Most Trolli - droga na Orc Land
6Kopalnie Krasnoludów
7Kryjówka Minotaurów
8Dom wiedźmy
9Paradox Tower
10
Kryjówka Wild Warriorów
11Wejście w stronę latającego dywanu, NPC Uzon
12Wejścia na wyższe poziomy Femor Hills
13Drogi do podziemii Femor Hills