Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Pierścienie

  Nazwa Waga Opis
Axe Ring 0.9 oz. Pierścień ten, wykuty przez krasnoludy,zwiększa axe fighting o 4 przez 30 minut.
Broken Wedding Ring 0.4 oz. Opis własny: It is a memory of a lost love.
Club Ring 0.9 oz. Pierścień ten, stworzony przez cyklopy, zwiększa club fighting o 4 przez 30 minut.
Crystal Ring 0.9 oz. Pierścień ten nie ma praktycznego zastosowania. Bardzo ładnie prezentuje się zarówno na ręce, jak i w domku.
Death Ring 0.8 oz. Obniża Shielding o 10 punktów, jednocześnie zwiększając odporność na magię śmierci o 5% przez 8 minut.
Dwarven Ring 1.1 oz. Pierścień ten został wykuty przez krasnoludy, znane ze swego zamiłowania do trunków. Po paru nieprzyjemnych historiach z pijanymi żołnierzami na służbie postanowiono, iż rozdane im zostaną te pierścienie, które niwelują skutki pijaństwa. Niestety, czas ich działania został ograniczony do 60 minut.
Energy Ring 0.8 oz. Pierścień ten sprawia, że przez 10 minut jesteśmy chronieni przez magiczną tarczę.
Engraved Wedding Ring 0.4 oz. Opis własny: <Imię pierwszego małżonka> & <Imię drugiego małżonka> forever - married on <data zaślubin>.
Gold Ring 1 oz. Historia złotego pierścienia jest długa oraz bogata. Kiedyś, przekazywany z pokolenia na pokolenie, był noszony przez największych władców przez wiele stuleci. Jego prosta, lecz szlachetna forma, wzbudzała zachwyt wszystkich. Wraz z upływem czasu spowszechniał, lecz mimo to, nie stracił nic ze swego pięknego wyglądu i nadal bardzo dobrze prezentuje się w domkach.
Life Ring 0.8 oz. Regeneruje życie i manę przez 20 minut. Podobno potrafi regenerować także punkty duszy.

Dzięki swej nadzwyczajnej właściwości, pierścień życia jest pożądany przez każdego wojownika narażonego na niebezpieczeństwo. Podobno został stworzony, aby chronić ludzi przed hordami nieumarłych, jednak ciekawostką jest, że pierścień ten wypada głównie ze stworzeń związanych ze śmiercią, złem i rozkładem. Zagadką pozostaje w jaki sposób potwory te je zdobyły.

Przedmiot ten jest niezbędny do:
- Dreamer's Challenge Quest.
Might Ring 1 oz. Zmniejsza obrażenia o 20% od obrażeń fizycznych, ognia, ziemi, energii, lodu, świętości i śmierci. Posiada 20 ładunków.

Pierścień potęgi tworzony przez najznamienitszych w swoim fachu magów, daje wielką przewagę nad przeciwnikiem wojownikowi, który go posiada. Krążą plotki, że członkowie Bezlitosnej Siódemki mają wisiory z ogniwami przetworzonymi z tych pierścieni.
Power Ring 0.8 oz. Zwiększa fist fighting o 6 przez 30 minut

Pierścień mocy ma wielkie znaczenie dla śmiałków, którzy za swoje powołanie uznają walkę na pięści. Stworzony przez tajemniczy zakon mnichów zamieszkujący podziemia Edron, dla których walka bronią stanowi brak honoru i upadek moralny.
Ring of Healing 0.8 oz. Pierścień ukojenia jest przedmiotem, dla którego wiele łowców przygód zrobiłoby wszystko. Dający wielką moc regeneracji temu, który go posiada, uznawany jest za jeden z najpotężniejszych pierścieni znajdujących się w świecie Tibii. Podobno jednym z miejsc w których te pierścienie były tworzone, na największą skalę, były laboratoria na wyspie Yalahar.
Ring of Wishes Jeden z wielu skarbów ukrytych w Serpentine Tower. Można podziwiać go również w skarbcu Pythius The Rotten. Niech was nie zmyli uderzające podobieństwo do Ring of the Sky!
Ring of the sky 0.4 oz. Pierścień niebios prezentuje się najpiękniej ze wszystkich tibijskich pierścieni. Bardzo ciężko jest go zdobyć, co czyni go nieprawdopodobnie drogim przedmiotem. Podobno przynosi szczęście, ale kto wie, ile jest w tym prawdy?

Pierścień ten jest niezbędny do wykonania:
- Wizard Outfit Quest.
Stealth Ring 1 oz. Pierścień podstępu czyni swego właściciela niewidocznym dla otoczenia. Niezbędny asortyment szpiegów, złodziei oraz wojowników łatwo wpadających w tarapaty. Prawdopodobnie jest on tworzony przez alchemików głęboko pod powierzchnią Pól Zagłady. Po założeniu go na palec zapewnia niewidzialność przez 10 minut.
Sword Ring 0.9 oz. Zwiększa Twoje umiejętności walki mieczem o 4 przez 30 minut.

Pierścień pożądany przez rycerzy władających mieczami. Dzięki niemu każdy miecznik jest w stanie sprostać wielkiemu zagrożeniu ze strony nieprzyjaciela i poważnie go uszkodzić. Bardzo popularny wśród rasy Orków.
Time Ring 0.9 oz. Pierścień czasu na dziesięć minut pozwala noszącemu go biegać szybciej (+30 prędkości).
Wedding Ring 0.4 oz. Pierścień zaręczynowy jest niezbędny przy zawieraniu związku małżeńskiego. W świecie Tibii posiadają go Hero oraz Banshee, czyżby coś dawniej łączyło te dwa rodzaje stworzeń?