Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

Wydarzenia Światowe

Wydarzenia i zadania światowe można osiągnąć tylko za sprawą dużej liczby graczy i ich zgraniu. Wydarzenia światowe są sezonowe i rozpoczynają się na wszystkich światach jednocześnie. Zadania światowe natomiast, mogą być realizowane przez graczy na świecie i nie są związane z określoną datą. Oto lista wszystkich zadań wraz z datami ich rozpoczęcia oraz odnośnikami do spoilerów.

Wydarzenia światowe: 

Nazwa wydarzenia Data rozpoczęcia Opis 

Bewitched
 12 Styczeń Aby zapobiec gniewowi złych duchów, wszyscy Tibijczycy muszą pomóc dobrej wiedźmie stworzyć potężny, duchowy napar. Zbierz egzotyczne składniki i ochroń kocioł wiedźmy przed siłami destrukcji.

A Piece of Cake
 21 Luty Pokonaj złowrogie Cake Golems, a następnie użyj ich ciał by zbudować most do legendarnej wyspy dostępnej tylko raz w roku. Tam staniesz przed wyzwaniem jak żadne inne. Przygotuj widelce, gdyż może być krucho.

Demon's Lullaby
 7 Maj Matczyny ciężar staje się ciężarem bohatera, gdy mama demona postanawia odpocząć przez kilka dni. Chroń i zaspokajaj potrzeby jej okropnego, małego dziecka by odegnać jej gniew i uzyskać nagrodę. Uważaj: podczas opieki nad dzieckiem demona może być naprawdę gorąco.

Rise of Devovorga
 1 Wrzesień Potężna antyczna broń miała zostać uśpiona na wieczność. Niestety obudziła się w podziemiach Vengoth. Portale rozmieszczone na całym świecie prowadzą do fragmentów jej zniszczonej duszy. Z pragnienia zemsty i wściekłości chce ona zniszczyć cały świat – chyba, że uśpisz ją z powrotem.

The Colours of Magic
 15 Marzec i Wrzesień Rywalizacja pomiędzy trzema czarodziejami rozprzestrzeniła się na całą Tibię. Każdy gracz odnajduje w swoim depozycie listy z kolorowymi proszkami. Wybierz czarodzieja i razem z przyjaciółmi walcz za sprawę – jaki jest Twój prawdziwy kolor?

Annual Autumn Vintage
 1 Październik Amerykańskie Borówki można znaleźć w całej Tibii! Stowarzyszenie Połączonych Magicznych Amerykańskich Borówek szuka ochotników do zbierania tych roślin oraz przetworzenia ich w sok, który podtrzyma naturalny przepływ magii w świecie – niezła oferta!
Lightbearer11 Listopad

W tym szczególnym czasie w roku, gdy zasłona między światami jest cienka i ciemność stara się przebić na ten świat, Lucius wzywa do Lightbearer Event'u, aby podtrzymać ogień przez cztery dni. Nie pozwól nikomu odejść, ponieważ cała nadzieja zostanie utracona.

 
Zadania światowe:
 
Nazwa zadania Opis 

A Pirate's Death To Me
Pomóż przeklętemu piratowi w jego desperackiej podróży, która może uwolnić jego duszę raz na zawsze. Złącz siły ze starymi i nowymi przyjaciółmi i stwórz drużynę, z którą wyruszysz do otchłani oceanu dusz by ratować biednego pirata.
Last Creep Standing  Weź udział w wyzwaniu wymagającym sprytu oraz zwinności. Próby Kurika przetestują wygłupy i reakcje na szczęście zwykłych śmiertelników.