Szukaj
Opcje wyszukiwania

Szukaj na forum

Szukaj na Tibia.com

W jakim celu kupić Płatne Konto?

 PACC

Tibia jest darmowa i gracze mogą grać za darmo tak długo jak tylko chcą. Jednak, jeśli Tibia Ci się spodoba możesz rozważyć kupno Płatnego Konta by udoskonalić swoją grę. Jako płatny gracz będziesz miał dodatkowe zdolności i korzyści w i poza grą. Kup Płatne Konto, aby sprawić, by Tibia była jeszcze bardziej zabawniejsza!

Spis korzyści dla płatnych graczy:

1. Dostęp do Płatnych Obszarów
Jako płatny gracz możesz podróżować na tajemnicze wyspy Edronu i Daramy i odkrywać je na wschód od głównego kontynentu. Również legendarne Rozbite Wyspy na Południu są warte odwiedzin. Odkryj ogromne nowe obszary i podziemia, których nigdy wcześniej nie widziałeś. Odwiedź nowe miasta! Zrób nowe questy! Walcz z nowymi potworami! I na koniec, dodatkowo dostępny płatny obszar na Rookgardzie. Znajdziesz to wszystko jako płatny gracz, który ma zawsze o wiele więcej do zobaczenia i do zrobienia.


2. Podróżowanie
Wszyscy płatni gracze mogą korzystać z tibijskiego systemy przewoźniczego. Do wygodnej podróży przeznaczone są statki i magiczne dywany. Za małą opłatą kapitanowie przewiozą Cię do wszystkich miast a nawet do niektórych odległych wysp. Płatne Konto z pewnością oszczędzi Ci długich i męczących marszów.


3. Lepsze Logowanie
Oczywiście jeśli płatnemu graczowi się śpieszy, również ma korzyści w logowaniu. Jako płatny gracz będziesz mógł się zalogować na każdy świat nawet jeśli dozwolona liczba graczy została już przekroczona. Graj w Tibię kiedykolwiek chcesz!


4. Super Nowe Czary
Potężni magowie z magicznej gildii Edronu odkryli nowe czary. Rzuć czar przyśpieszenia (Haste) na Twoją postać i uciekaj od Twoich wrogów! Usmaż swoich przeciwników potężnym Ultimate Explosion! Od używanych na co dzień czarów do pełnej mocy ofensywnej magii, płatni gracze mają jednak więcej czarów do używania.


5. Promocja Postaci
Płatne postacie na poziomie 20 lub większym mogą awansować na doświadczoną rangę co się wiąże z kilkoma ważnymi udogodnieniami nad normalnymi postaciami. Ładny tytuł, ale to nic, postacie z promocją regenerują mane i życia szybciej niż normalni gracze, i tracą mniej punktów doświadczenia i skilli po śmierci. Daj wszystko co najlepsze swojej postaci i awansuj ją dziś!


6. Wynajmnowanie Domów
Płatni gracze mają możliwość wynajęcia domów albo mieszkań gdzie Twoja postać może odpocząć od trudnego życia pełnego przygód. Umebluj swój nowy dom wszystkimi rodzajami mebli i zrób wrażenie na Twych tibijskich towarzyszach swoim okazałym domem! Zapraszaj swoich przyjaciół i rób przyjęcia! Odkryjesz, że posiadanie swojego własnego domu jest wynagrodzeniem doświadczenia, którego nigdy nie będziesz chciał stracić gdy już raz go doświadczyłeś.


7. Zakładanie Gildii
Po co służyć w niebie, jeśli możesz rządzić w piekle? Jako płatny gracz możesz stworzyć swoją własną gildię. Wybierz swoją ulubioną nazwę i ulubione logo, rekrutuj członków i wynajmij piękny dom gildii (Guildhall)! Jako płatny gracz będziesz miał możliwość stworzenia gildii swoich marzeń. Zrób sobie imię jako lider potężnej gildii w Tibii!


8. Dostęp do Płatnego Świata
Marzyłeś o świecie ze zdolną społecznością? Świat Premia może być tym czego szukasz! Ten świat jest zarezerwowany wyłącznie dla płatnych graczy, Premia ma mniej mieszkańców niż inne światy. Jeśli szukasz relaksującej przygody powinieneś przejść na Premię jeszcze dziś!


9. Ulepszone Opcje Czatu
Płatni gracze mają możliwość otworzenia swojego własnego kanału do czatowania, na który mogą zapraszać swoich przyjaciół. Również, jeśli jesteś płatnym graczem Twoja VIP lista będzie powiększona. Z 100 graczami na Twojej liście będziesz zawsze wiedział kiedy twoi przyjaciele i przeciwnicy będą online!


10. Większe Depo
Jako płatny gracz możesz składować o wiele więcej swoich rzeczy w depo. Limit wynosi 2000 przedmiotów na jedno depo.

Proszę zauważyć, że to nie jest kompletna lista. Istnieją oczywiście również inne, drobniejsze udogodnienia, ale możliwe jest, że te istniejące mogą być zmienione, a nawet usunięte w przyszłości. Kup Płatne Konto jeszcze dziś i w pełni ciesz się Tibią!